Франківці, яка сама виховує доньку, потрібна допомога на ремонт

news-image: Франківці, яка сама виховує доньку, потрібна допомога на ремонт
Франківка живе у двокімнатній квартирі з 13-річною донькою. Раніше з ними жив брат жінки, який постійно пиячив. Зараз квартира у неналежному стані, а матір сама не може забезпечити дитину нормальними умовами.

Тож Благодійна організація "Час добра та милосердя" просить небайдужих людей допомогти з ремонтом у квартирі сім'ї. Жінка працює двірником і отримує 5 000 гривень, тож не в змозі цього зробити. Крім неї та дитини в родини більше нікого немає (чоловік жінки давно помер).

"Це є жах, який неможливо описати, як важко цій родині. Як би мама не мріяла змінити умови життя, вона не посилить за свою заробітну плату поміняти хоча б двері, або сантехніку. Навіть не віриться, що є такі історії, коли 13-річна дівчина не може нікого привести в гості, а коли приходить до когось, то розуміє своє становище та безвихідь. Мати дитини - порядна, скромна жінка. Працює усе життя, але, на жаль, усе життя сама все тягне...",- йдеться в дописі.

Відтак, небайдужих людей просять підтримати франківок. Потрібно змінити сантехніку, двері, вікна. 

"Хоча б належною зробити ванну кімнату, туалет, кухню та кімнату для дитини. Потрібен матеріал для проведення ремонту і тільки за допомогою нас з вами ми зможемо дати надію на краще майбутнє ще одній родині",- наголошують в організації.

Якщо хтось може допомогти з матеріалом для ремонту (шпаклівка, ліноліум, цемент, плінтуса, сантехніка....) .звертайтеся в приват Валерия Кушниренко (Valeriya Kushnirenko).

Або ж можна допомогти фінансово.

Реквізити для допомоги:

Рахунок - 26005052549009
МФО- 336677
EGRPOU - 42732425
Карта ключ приват банк - 
5169 3305 1633 7117
(Кушніренко Валерія, БО "Час добра та милосердя" - карта фонду),
⚠⚠⚠ОБОВ'ЯЗКОВО ВКАЗУЙТЕ ПОЗНАЧКУ  "допомога для ремонту".

Телефон для детальнішої інформації - 095 030 14 29 Валерія.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.04.2019 20:27