Франківцям презентували оновлений фасад на Леся Курбаса

news-image: Франківцям презентували оновлений фасад на Леся Курбаса
Сьогодні, 23 серпня у переддень Дня Незалежності в Івано-Франківську презентували оновлений фасад житлового будинку на вулиці Леся Курбаса, 5, 7 та 9.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, це лише перший етап відновлення вулиці. Тут планується ряд ремонтних робіт, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

«Леся Курбаса - особлива вулиця, адже тут збережені всі пам’ятки архітектури. Ми також відреставрували й усі двері. У планах зробити вулицю повністю пішохідною»,- зазначив мер.

Зокрема, очільник наголосив, що на протилежному боці вулиці теж планують відреставрувати пам’ятки архітектури.

«Ми маємо велику спадщину і потрібно її берегти. Будемо помаленьку відновлювати вулицю. Якщо говорити про кошти, то фасад обійшовся майже мільйон гривень»,- додає Марцінків.Як відомо, згідно з проектно-кошторисною документацією, реставрація цілого фасаду, включно з реставрацією вхідних дверей, коштувала 941 695,20 гривень.

Реставрація, згідно з договірними зобов'язаннями, мала бути завершена ще в останній день літа минулого року, однак через брак кваліфікованих фахівців це зробити не вдалося. До слова, це один з найпротяжніших по фасаду історичних житлових будинків – близько 65 метрів.

Додамо, сьогодні в Івано-Франківську ще 230 пам’яток архітектури потребують реставрації.

Читайте нас в FacebookTelegramInstagram та TwitterТільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.08.2019 16:32
загрузка...