Голоси для проекту Бюджету участі збиратиме мобільний ЦНАП


Вже четвертий рік у місті працює програма «Партиципаторне бюджетування», у народі більше відома як «Бюджет участі». Й цьогоріч вперше вона відбувається за новими правилами, які формувалися разом з громадськістю.

У п’ятницю, 5 квітня, завершився прийом проектних заявок програми. Розпочали його 11 березня й за цей час франківці подали 133 ідеї як зробити Івано-Франківськ кращим, пише Бюджет участі.

У рамках інформаційно-освітньої кампанії протягом 6 днів відбувалися заняття «Школи Бюджету участі». ЇЇ відвідали близько 60 учасників школи за 6 днів. Тут всі охочі могли дізнатися що таке бюджету участі та отримати допомогу у заповненні заявки.

Зі 133 проектів - 45 великих і 88 малих. Також 48 в категорії «Освітніх» та 85 в категорії «Інше». Цікаво, що 17 проектів подано через електронну пошту.

Голосування розпочнеться 22 квітня та триватиме до 20 травня. Перший тиждень воно буде лише електронним на сайті. Далі – можна буде голосувати в ЦНАПах – центральному та 3 територіальних підрозділах (вул. Галицька, Мазепи та Івана Павла ІІ).

Крім цього, буде можливість проголосувати у мобільному ЦНАПі, який курсувати містом у попередньо визначені години та за визначеним маршрутом.

До теми: Лабіринт, кабінет Lego та благоустрій: Які ідеї подавали франківці на Бюджет участі

Читайте нас в FacebookTelegramInstagram та TwitterТільки найважливіші новини!