Інвестиції, потуги Кремля, армія та пенсії: Про що говорив Петро Порошенко у Коломиї

news-image: Інвестиції, потуги Кремля, армія та пенсії: Про що говорив Петро Порошенко у Коломиї
Сьогодні, 19 березня на Івано-Франківщину з робочим візитом завітав президент України Петро Порошенко.

У рамках візиту, гарант провів засідання Ради регіонального розвитку у Коломиї, де говорили про напрямки перспективного розвиту Івано-Франківської області на 2019-2021 роки. Слід зазначити, засідання відбулося у приміщенні заводу "Леоні". Сьогодні тут зібрались очільники області та правоохоронних органів, міські голови, керівники держпідприємств, представники духовества. Загалом, це кілька сотень людей, інформує Бліц-Інфо. 

Як пояснив президент України,  місце для зустрічі обрали не випадково. Адже Івано-Франківська область шукає можливості, щоб привабити інвестиції, як іноземні, так і українські.

"І це їй вдається, про що свідчить і успіх «Леоні», і «Івано-Франківськцементу», і «Гудвеллі Україна». Громади добиваються створення на своїх територіях робочих місць. Кожне підприємство – це не лише бізнес проект, залучення нових технологій, тисячі робочих місць і надходження до бюджету. Це свідчення довіри до громади, довіри до української влади. Не ми з вами, а сторонні люди, і не словами, а грішми свідчать – Україна на правильному шляху", - звернувся дл присутніх Петро Порошенко.

Згадав гарант й про наближення президенських виборів. Як зазначив глава держави, Кремль намагається повернути Україну до Російської імперії, втручаючись у вибори – через пропаганду у медіа чи своїх агентів, які «одягають патріотичний камуфляж». 

"Тепер «телеекрани і сайти повні безумної ненависті і марень». Іван Дзюба знайшов точні слова. «Безумна ненависть і марення» – візитна картка російської пропаганди. Це присутність Кремля у нашому медіа просторі. Це втручання у вибори. Ми не дамо ворогу повернути Україну у минуле.

Нам треба бачити справжню ставку на цих виборах. Адже Путін її добре знає. Знає і хоче очорнити і принизити у наших очах усе зроблене, розколоти нашу єдність. Його посланці несуть брехню, ненависть, розбрат. Але патріотизм і здоровий глузд українців перемагають", - впевнений президент.

Водночас, Петро Порошенко наголосив на головних досягненнях останніх п'яти років: створенні з нуля українськох армії, ратифікації угоди про Асоціацію із ЄС та отримання Томоса про автокефалію. Окрім того, уже 12 кварталів поспіль спостерігається економічне зростання, а із 2015 року Україна більше не купує російський газ. Також пенсіонери почали отримувати індексовані пенсії. Зокрема, на Прикарпаті це понад 260 тисяч пенсіонерів вже почали отримувати і протягом березня отримають підвищені індексовані пенсії.

"Доплата для тих, хто отримує мінімальну пенсію, складе 2410 грн, 1205 в березні і 1205 в квітні, кожному, хто отримує мінімальну пенсію. На Івано-Франківщині це 71 тисяч осіб. Більшість із них, 52 тисячі, доплату на сьогодні отримали", - зазначив президент.

Також за 4 роки лікувальні заклади Івано-Франківської області отримали понад 2000 одиниць медобладнання на загальну суму більше 175 млн грн. На Прикарпатті збудують 26 нових амбулаторій.

"Усе це кардинально змінює державу, тож є підстави заявляти, що розпочався новий відлік сучасної української історії", - резюмує президент України. 

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!

ФОТО Микола Лазаренко


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.03.2019 14:48