Івано-Франківщина у трійці областей із найнижчою реєстрацією на порталі e-data

news-image: Івано-Франківщина у трійці областей із найнижчою реєстрацією на порталі e-data
Щомісяця проектна команда Є-data проводить моніторинг активності областей України на порталі e-data.gov.ua.

За підсумками аналізу, станом на 01.11.2018, незмінниим лідером за реєстрацією на Є-data залишається м. Київ – 2 125 електронник кабінетів із 2 703.  До трійки лідерів також увішли Тернопільська обл. – 1 804 електронних кабінети із 2 358 та Харківська обл. – 2 280 електронних кабінетів із 2 992. Менша активність із реєстрацією спостерігаються  у Донецькій, Луганській, Івано-Франківській та Рівненській областях, де звітують на рівні від 33% до 55%. 

Станом на листопад, на порталі зареєстровано 44 508 службових кабінетів із 72 546 можливих, що дорівнює 61%.

Гірша ситуація із рестрацією дежавних підприємств. На сьогодні, зареєстровано тільки 28% таких установ в Україні, а 72% порушують Закон України «Про відкритість виокристання публічних коштів». Найкраще із цим завданням справляється Сумська обл. -  35 із 57 чинних. Cлідом за нею Хмельницька обл. – 29 із 56, та Миколаївська обл. – 26 із 56.  Пасуть задніх Донецька, Луганська та Закарпатська області із показником від 7% до 19%.

Проте важливим є не тільки факт наявності ресєтрації кабінетів організацій, а їхня активність з оприлюднення інформації на Єдиному державному веб-порталі використання публічних коштів. На зараз на порталі оприлюденно понад 36, 8 млн документів.

Найбільше внесено актів виконаних робіт, загальна вага яких складає 66%.  Договорів опилюднено на рівні 25%. Решту інформації на порталі складають звіти, додаткові угоди та штрафи.

Нагадаємо, що Єдиний державний веб-портал використання публічних коштів e-data.gov.ua діє відповідно до Закону України «Про відкритість виокристання публічних коштів» та зобов’язує усіх отрмувачів та розпорядників бюджетних коштів оприлюднювати інформацію про свою фінансову діяльність: договори, акти, звіти та додаткові угоди. За невиконяння закону керівники установ та підприємств будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.11.2018 21:52
загрузка...