Івано-Франківська облрада виступила проти пропаганди гомосексуалізму

news-image: Івано-Франківська облрада виступила проти пропаганди гомосексуалізму
Сьогодні, 7 грудня триває засідання 26 сесії Івано-Франківскьої облради. На порядок денний винесено 40 питань.

Зокрема депутати розглянули звернення до президента, Кабміну, Верховної ради, народних депутатів від області та РНБО, щодо захисту інституції сім'ї в Україні, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Зокрема, як йдеться у зверненні, деякі положення "Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року" є суперечливими, бо несуть загрозу єдності українського суспільства.

Серед них: легалізація шлюбів одностатевих пар, спрощення процедури зміни статі, заборона дискримінації на грунті сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, за якою виділяють трансгендерів та транссексуалів, право на усиновлення дітей такими парами.

"Вищезазначені положення можуть загрожувати національній безпеці України, адже спотворять моральні цінності молодого покоління, будуть нівелювати інститут сім'ї, зменшать кількість молодих подружжів, руйнуватимуть моральні засади українського суспільства. Дозвіл на усиновлення такими парами дітей, несе загрозу психічному здоров'ю дитини і порушують її права на гармонійний розвиток. Разом з тим, Планом не передбачено необхідних заходів для охорони материнства і дитинства, збільшення народжуваності, допомоги сім'ям з дітьми і малозабезпеченим сім'ям",- зачитав звернення депутат облради Михайло Іваночко.

Тож депутати просять зберегти чинну редакцію ст.51 Конституції, вилучити словосполучення "сексуальна орієнтація" і "гендерна ідентичність" з Кодексу законів про працю та інших законів, як такі, що несуть виключно ідеологічне та антинаукове навантаження, не допустити ухвалення закону "Про цивільне партнерство".

Під час обговорення депутат облради Михайло Королик закликав колег підтримати звернення, адже сім'я така ж основа держави, як і армія.

"Просимо підтримати звернення з кількох причин. Перша - 63 ради різного рівня вже підтримали таке зверення, з них 10 облрад. Друге - сьогодні стоїть питання посягання на Конституцію і ми повинні захистити основні її засади. Тож шановні колеги прошу підтримати звернення, адже це також питання безпеки держави", - сказав депутат.

Після обговорення 56 депутатів проголосували за підтримку даного звернення.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.12.2018 14:49