На Набережній після 10-річної перерви відкрили клуб для дітей

news-image: На Набережній після 10-річної перерви відкрили клуб для дітей
В часі святкування Дня Незалежності України в Івано-Франківську відкрили клуб за місцем проживання «Глобус», що на вулиці Набережній. Заклад відновив роботу після 10-річної перерви.

Також у цих стінах працюватиме і Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, йдеться на сайті міського голови.

Раніше в цьому мікрорайоні не було клубу за місцем проживання, а тепер приходитиме дітвора з усього міста. Адже як розповіла директор центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Оксана Василик, тут проводитимуть гурткову роботу з краєзнавства та спортивного туризму.

Народний депутат Оксана Савчук розповіла, що згодом тут з’явиться ще й альпіністська стінка, де зможуть тренуватися не лише діти, а й дорослі.

«Батьки разом з дітьми зможуть прийти сюди та навчитися чогось нового. Сподіваюся, що це дозволить підліткам розвиватися не лише фізично, а й творчо», – розповіла Оксана Савчук.

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що раніше приміщення було в жахливому стані. Але його вдалося відновити для майбутнього покоління франківців.

«Такого центру краєзнавства у місті не було – ми його створили. Тому впевнений, що ходитимуть сюди люди не лише з цього мікрорайону, а й з цілого міста. Адже це дуже цікаво для маленьких мандрівників. Особливо приємно, що відкриваємо його в часі святкування Дня Незалежності. Адже це свято – це не тільки святкування. А в першу чергу – це хороші справи для нашої держави. Щоб мешканці бачили, що майбутнє є в цій країні. І це майбутнє тут, у Івано-Франківську», – підсумував Руслан Марцінків.

Загалом, в місті розвивається позашкільна освіта – тут діють 13 позашкільних закладів, які охоплює понад 12 тисяч малюків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.08.2019 15:45
загрузка...