На Рожнятівщині презентували ВО «Платформа громад»

news-image: На Рожнятівщині презентували ВО «Платформа громад»
Нещодавно в Івано-Франківську відбулася презентація партії «Всеукраїнське об’єднання «Платформа громад». 28 січня, політичну силу презентували на Рожнятівщині.

Розпочали зустріч в Брошнів-Осаді, пише ТФ. Як відзначив голова ОТГ, один зі співзасновників політичної сили та координатор партії у Рожнятівському районі Назарій Іванів, основна мета політичної партії - участь у виборчому процесі на місцевих виборах, щоб чисельною та професійною командою увійти у ради громад та області.

Очільник Брошнів-Осадської громади запросив активних людей, які прагнуть розвитку краю, до співпраці та закликав підтримати політичну силу. Візія партії - через дієве місцеве самоврядування та якісні зміни на місцях, зробити успішною і сильною всю країну.

Депутат Верховної Ради України 7 та 8 демократичного скликання Анатолій Дирів, зазначив, що вітає перші кроки новоствореної партії та вважає, що перспективи саме у підтримці розвитку місцевих громад. Підтримав й вищесказане голова Печеніжинської ОТГ Ігор Довірак. Адже його громада першою в Україні стала на шлях об’єднання та має вагомий досвід із впровадження змін на місцях.

Також своїми ідеями щодо перспективної діяльності політичної сили поділилися науковці – директор інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Дмитро Дзвінчук та завідувач кафедри політології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Василь Марчук.

Загалом захід в Брошнів-Осаді відбувся за участі депутатів всіх рівнів, голів сільських, селищних рад та ОТГ, підприємців, громадських діячів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 29.01.2020 10:57
загрузка...