На Яремчанщині вода знесла міст, зрунувала дорогу та підтопила хати

news-image: На Яремчанщині вода знесла міст, зрунувала дорогу та підтопила хати
Про це інформує управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Як зазначається, 17травня в період з 17.00 до 19.30 в с. Микуличин Яремчанської МР уч. Горби, внаслідок випадання сильних опадів у вигляді дощу, піднявся рівень води в місцевому потічку «Мересний».

Через засміченість водостічної труби під мостом відбувся перелив води через проїжджу частину дороги державного значення Н-09 «Мукачево – Львів», з подальшим підтопленням присадибних ділянок. Сільський голова організовував роботу двох спеціальних автомобілів місцевого населення для розчищення русла потічка «Мересний» та прочищення водопропускної труби під автомобільним мостом, а також вантажного автомобіля для вивозу сміття. Станом на 20.38 водостічну трубу під автомобільним мостом прочищено та відновлено проїзд транспортних засобів дорогою державного значення.

Станом на 21.40 17.05.2019 р. в с. Микуличин Яремчанської МР найскладніша ситуація спостерігалася на двох ділянках.

-  центральна дорога по вул. Грушевського, де проводилося розчищення нагромадження сміття в водостічній трубі під автомобільним мостом на дорозі державного значення. За попередньою інформацією, на вулицях Грушевського та Горби було підтоплено орієнтовно 90 дворогосподарств з житловими будинками (рівень води в будівлях від 10 до 30 см), жителі самостійно залишили свої домівки та перейшли до родичів. Станом на 06.00 18.05.2019 р. внаслідок вжитих заходів з водовідведення та самостійного сходу води залишаються підтопленими 35 дворогосподарств з житловими будинками. 

– участок Країще, водою зруйновано частину автомобільної дороги місцевого значення протяжністю 800 м, внаслідок чого відсутнє транспортне сполучення з частиною населеного пункту (орієнтовно 600 житлових будинків). Зруйновано один дерев’яний міст та підмито бетонні опори на двох мостах через потічок «Мересний» на участку Країще та підмито бетонні опори моста на участку Погар. Для розчищення русла потічка «Мересний» залучено один екскаватор.

Жертв та потерпілих немає. Працівниками Яремчанського МВ У ДСНС спільно з працівниками поліції, депутатським корпусом проводиться подворовий обхід, підтоплених внаслідок негоди територій, для встановлення завданих збитків. 17.05.2019 р. о 23.00 проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС Яремчанської МР.

Для ліквідації наслідків негоди залучено 91 чол. та 10 од. техніки, з них від У ДСНС 36 чол. та 2 од. техніки. На місці події працює мобільна оперативна група Яремчанського МВ У ДСНС

Відео Вітаій Сенько та фото з соцмереж


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.05.2019 08:56
загрузка...