Прикарпатці на війні: Мишко Адамчак - від музиканта до військового медика

news-image: Прикарпатці на війні: Мишко Адамчак - від музиканта до військового медика
14 жовтня в Україні відзначатимуть День захисників і захисниць України.

Від початку бойових дій на сході України разом з регулярними військами боронять наші кордони і тисячі добровольців. Що спонукає людей покидати мирне життя і їхати на фронт в розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо розповів доброволець, «госпітальєр», музикант відомого гурту "Кораллі" Мишко Адамчак.

Музикант розповідає, що коли приймав рішення залишитися на фронті розумів, що група без нього виступати не буде. Втім він також знав, що потрібно чимось пожертвувати заради майбутнього України.

«Коли я повертався з ротації ми давали концерти. Друзі мене сильно підтримували навіть в плані амуніції, бо тоді забезпечення не було. Все - від форми до бронежилету і каски мені знайшли і привезли друзі. Їх підтримка відчувалася неабияк», - пригадує Адамчак.

Мишко зауважує, що тепер вже менше їздить на схід, але продовжує воювати на не менш важливому - культурному фронті. Оскільки ця ситуація на сході, яка «застигла» вже кілька років, потребує зміцнення патріотичного духу саме тут - в тилу. Адже на початку війни рівень патріотизму і мотивації був значно вищим.

«Я потрапив на фронт в січні 2015 року. До того пройшов військовий і військово-медичний вишкіл. Але оскільки я музикант і було багато концертів, то влітку не мав нагоди активно долучитися до допомоги військовим. Взимку зателефонували знайомі волонтери і сказали, що потрібно відігнати машину на фронт. Я зголосився, відігнав і вже там залишився. Побачив, що хлопцям там справді потрібна допомога. За два дні після приїзду на базу, я вже потрапив на позицію в Піски і там розпочалась моя перша ротація. Далі активно їздив на схід 2015-17 роки. Я служив у «Госпітальєрах», зараз вони частина Добровольчої Української Армії», - каже музикант.

Доброволець зізнається, що буде лукавством сказати, що йому не було страшно їхати на фронт і бути там під обстрілами.

«Звичайно, що кожен боїться, але є мотивація і є прагнення захищати свою землю, свою країну. Це переважає страх і ти їдеш на передову», - каже Мишко Адамчак.

Додамо, раніше ми писали про коломиянина Андрія Балацького. Боєць розповів, чому пішов в АТО.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.10.2019 20:33
загрузка...