Сім'ї з двома дітьми, у якої згорів будинок, потрібна допомога

news-image: Сім'ї з двома дітьми, у якої згорів будинок, потрібна допомога
Посеред ночі 18 березня у Ворохті згорів будинок в якому проживала жінка з двома дітьми.

Ірина з двома маленькими донечками – Поліною 6,5 років та Софійкою 2,3 роки фактично залишились без даху над головою. В будинку згоріли всі документи, одяг і побутова техніка. Пожежники кажуть, що причиною загоряння стало замикання електромережі.

Як розповіла у розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо власниця будинку Ірина, коли спалахнула пожежа у будинку нікого не було. Декілька днів перед цим вона перебралась до батька, аби у своєму домі поміняти пічку.

За її словами, у сільраді кажуть, що нічим допомогти не можуть, бо у неї немає ніяких документів. А без них не можна написати заяву.

«Будинок був цегляним, вигоріло все, залишились тільки стіни та дах. Зараз ми прибираємо та виносимо із нього все, що не встигло догоріти. З будматеріалів потрібні дошки на підлогу, а також матеріали для стін. Майстри говорять, що добре б було все оббити вагонкою, адже штукатурна вся облізла», - зауважує жінка.

Наразі Ірина з дітьми перебуває у будинку свого батька, який зараз воює на сході. Каже, що завдяки добрим людям вдалось зібрати достатньо речей для дітей. Втім необхідні побутові речі та інше.

Допомогу можна надіслати за адресою:

смт. Ворохта,
вул. Данила Галицького, 11А
Семенюк Ірина Олександрівна

картка Приватбанку 4731 2191 0507 8806 Семенюк Ірина Олександрівна

тел.: 098 668 53 83 - Ірина


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.03.2019 15:53
загрузка...