Скандал навколо оновленого меню для учнів франківської школи

news-image: Скандал навколо оновленого меню для учнів франківської школи
Чахобілі з куркою, салат з бурячком і сухариками та чай із липи. Таке нове меню презентували в одній зі шкіл Івано-Франківська. Його розробили за рецептами відомого шеф-кухаря та кулінарного експерта «Сніданку з 1+1» Євгена Клопотенка. Але в перший же день обід у цій їдальні обернувся скандалом у мережі.

Зокрема, франківка Леся Яцків розкритикувала процес впровадження нововведення в школі №25.

"В шкільній їдальні приготували для зразка по три порції їжі по новому меню, сфотографували їх і відзвітували в потрібні органи. Натомість дітям зварили гречку, дали жменьку капусти і малесенький кусочок м'яса. При цьому працівники їдальні ходили і обурювались, що понавигадували тут всякого, і вони не збираються таке виварювати",  - пише Яцків.

Детальніше у відео 1+1:

Нагадаємо, під час серпневої конференції освітян, яка проводилась у Києві директор департаменту освіти та науки МВК Ігор Максимчук повідомив, що у франківських школах з початку нового навчального року впроваджуватимуть нове шкільне меню. 

За його словами, впроваджувати нове меню у всіх школах одночасно не будуть. Спочатку для цього визначать декілька пілотних шкіл. Днями новим меню вже похвалилась школа-ліцей №3.

До теми: Італійським «болоньєзе» сьогодні годували дітей в Угорницькій школі


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 05.09.2019 10:59
загрузка...