Стало відомо, кого висунула "Слуга народу" на мажоритарці Прикарпаття


Список кандидатів в одномандатних округах Івано–Франківської області

Кандидатів у нардепи на мажоритарних округах області опублікували на сторінці партії у Фейсбук, пише Бліц-Інфо. Тож, дані такі:

Округ № 83 – Сторожук Андрій Леонідович

Закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальностями «Цивільне право і цивільний процес: сімейне право, міжнародне приватне право», «Англійська мова та література». Директор комунального підприємства.

Округ №84 – Фріс Ігор Павлович

Отримав диплом Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук. Приватний нотаріус. Тривалий час був постійним представником України в Європейській комісії нотаріату Міжнародного союзу нотаріату.

Округ№85 – Прощук Едуард Петрович

Закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю «Фінанси». Навчався у міжнародному інституті менеджменту (МІМ-Київ) – пройшов курс мін – МВА (Master of Business Administration). Заступник голови правління Споживспілки Івано-Франківської області.

Округ № 86 – Матусевич Олександр Борисович

Закінчив Львівський лісотехнічний інститут за спеціальністю «Інженер лісового господарства». Директор державного підприємства «Вигодське лісове господарство».

Округ № 87 – Андрійович Зіновій Мирославович

Отримав освіту в Прикарпатському державному університеті ім.В.Стефаника за спеціальністю «Викладач образотворчого мистецтва, креслення і художньої праці». Міський голова Надвірної.

Округ № 88 – Шевченко Андрій Леонідович

Закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування». Економіст.

Округ № 89 – Тимофійчук Володимир Ярославович

Отримав диплом Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Облік і аудит». Приватний підприємець.

До теми: У списку «Слуги народу» до ВР знайшли ще двох прикарпатців