У списку «Слуги народу» до ВР знайшли ще двох прикарпатців


Сьогодні, 20 червня останній день прийому документів на реєстрацію кандидатом у народні депутати.

Всього станом на 19 червня ЦВК зареєструвала 839 кандидатів у народні депутати України, включених до виборчих списків п’яти політичних партій. Зокрема, політична партія «Слуга народу» висунула до парламенту 201 кандидата в депутати у загальнодержавному виборчому окрузі на дострокових парламентських виборах 21 липня. Серед них – п’ятеро прикарпатців. На сайті політсили опублікували їхні біографії, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у списку від "Слуги народу" в парламент йдуть троє прикарпатців.

Так, під № 52 підприємець з Калуша Олег Марусяк. Народився 24 вересня 1964 року в Чернівцях. Приватний підприємець. Власник фірми «Каретний двір», що спеціалізується на ремонті автомобілів. Генеральний директор приватного підприємства «Гаразд», яке надає послуги будівельної спецтехніки по всій Україні.

Під № 73 партія висуває ексрегіонала Романа Мулика. Народився 18 червня 1973 року в Івано-Франківську. Закінчив Івано-Франківський інституті нафти і газу за спеціальністю «інженер-землевпорядник». Отримав диплом юриста у Національному університеті «Одеська юридична академія». Підприємець. Радник голови Івано-Франківської міської ради з питань розвитку підприємництва. Віцепрезидент федерації боксу Івано-Франківської області. Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.

Як відомо, Мулик був депутатом Івано-Франківської обласної ради 6-го скликання від "Партії регіонів" та членом партії.  Мулик покинув "Партію регіонів" наприкінці лютого 2014-го. Перед тим, франківці закликали Мулика піти з цієї партії та навіть ходили пікетувати його ресторан «Вальяж».

Ще одним кандидатом під №117 є франківка Олена Вінтоняк. Вона є офіційним представником команди Зеленського у Франківську. Народилася 29 березня 1979 року в Коломиї. Закінчила юридичний факультет Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Юрисконсульт. Учасниця громадської організації «Громадський актив Івано-Франківська».

Також у списку  політсили під № 181 уродженець Івано-Франківська Валерій Журавінський. Народився 14 серпня 1983 року в Івано-Франківську. Навчався у Львівському національному Університеті ім. Івана Франка на факультеті іноземних мов. Закінчив факультет менеджменту Східноєвропейского університету економіки та бізнесу. Підприємець. Спеціалізується на роботі готелів та засобах тимчасового розміщення. Раніше працював у концерні "Komatsu- Forest" (Форест Україна). Меценат проєкту "Мегаісторія України"

Під №183 - уродженець Івано-Франківська Станіслав Масевич. Народився 29 червня 1990 року у Івано-Франківську. Закінчив юридичний факультет у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника. Випускник Йоркського Університету (Великобританія), здобув ступінь магістра міжнародного комерційного та корпоративного права. Засновник і директор ТОВ «АЙ ПІ Ю РЕНЮВАБЛ ЕНЕРДЖІ». Раніше працював юристом в українських та міжнародних юридичних компаніях. Обіймав посади спеціаліста з енергетичних питань проекту Світового Банку при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України; експерта з енергетичних питань міжнародного проекту Європейського Енергетичного Співтовариства та був головним юристом міжнародного проекту Європейської Комісії «Вивчення можливості синхронного об’єднання енергетичної системи України з Європейською континентальною енергетичною мережею ENSTO-E».

До слова, наразі по мажоритарних округах від Прикарпаття партія офіційно не висунула жодного кандидата. Стім, вже відомо, що в 83 окрузі ( Івано-Франківськ) висуватимуть юриста Олександра Богачова.