Суд у смерті франківської породіллі: Свідки не прийшли на засідання

news-image: Суд у смерті франківської породіллі: Свідки не прийшли на засідання
У понеділок, 6 травня в міському суді Івано-Франківська продовжили розгляд кримінальної справи про неналежне виконання професійних обов'язків медичними працівниками Івано-Франківського обласного перинатального центру.

Зокрема йдеться про 27-річну франківчанку Тетяну Гезей, яка померла в Івано-Франківському обласному перинатальному центрі у квітні 2013 року. Справу до суду передали в травні 2017 року. Втім, через закінчення повноважень судді, справу почали розглядати заново. Тепер її веде суддя Іннеса Болюк,  інформує кореспондентка Бліц-Інфо з зали суду.

Завідувач гінекологічного відділення ОПЦ Олександр Буянов та завідувач відділення інтенсивної терапії та анестезіології ОПЦ Микола Бутніцький підозрюються у злочинній недбалості, тобто "неналежному виконанні професійних обов'язків унаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, що викликало смерть хворої".

На сьогоднішньому засіданні мали заслухати покази свідків. Зокрема, й заступника головного лікаря. Втім, з невідомих причин свідки на засідання не з'явилися. Відтак, суддя відклала розгляд справи. Наступне засідання призначили на 10 червня 9.00 годину.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.05.2019 13:44
загрузка...