Суд у справі про вбивство болгарської студентки знову перенесли


Сьогодні, 3 грудня в Івано-Франківському міському суді продовжили розгляд засідання у справі студента з Туркменістану Ельдара Астанова.

Справу розглядає колегія суддів - Руденко, Деркач та Зеленко. Оскільки в останньої закінчились повноваження у справу повинен ввійти суддя Хоростіль.

Сьогодні до суду із СІЗО доставили підозрюваного, також прибули сторони процесу - прокурор Баландіна, захисник підозрюваного Кучкуда. Водночас на засідання не прийшов перекладач та свідок, інформує кореспондентка Бліц-Інфо з залу суду.

На початку засідання прокурор клопотала відкласти засідання, оскільки порушується право Астанова на перекладача. Погодився з нею і захисник підозрюваного.

Відтак суд переніс справу на 14 годину 6 грудня.

Як відомо, студентку з Болгарії, що зникла в Івано-Франківську в останній день весни, знайшли мертвою. Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 115 (навмисне вбивство). Поліцейські також затримали ймовірного вбивцю - її хлопця.

Під час обрання запобіжного заходу підозрюваний заявив, що проти присутності преси. Інакше відмовляється давати свідчення. Опісля підозрюваний заявив, що не вбивав дівчину, а знайшов її вже мертвою. У підсумку, Івано-Франківський міський суд виніс рішення про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Підозрюваний оскаржив рішення в апеляційному суді, проте суд залишив рішення першої інстанції без змін.

Нагадаємо, подруга повідомила, що дівчина зникла після зустрічі з хлопцем-турком, який часто її бив. Ввечері 12 травня стало відомо, що на Прикарпатті імовірно знайшли тіло зниклої студентки з Болгарії. Наступного дня в поліції повідомили , що тіло дівчини запхали у валізу та втопили в озері. Опісля слідчі розповіли жахливі деталі вбивства студентки з Болгарії.