У Березівці цілу ніч укріплювали дамбу

news-image: У Березівці цілу ніч укріплювали дамбу
Проливні дощі за останніх кілька днів, а особливо 20 травня, наробили лиха в в населених пунктах басейну Дністра.

Зокрема, ускладнення спостерігалися і в шести районах Івано-Франківської області: Богородчанському, Рожнятівському, Тисменицькому, Снятинському, Рогатинському і Калуському.

Внаслідок зливових дощів в області підтоплено 3240 господарств, пошкоджено один міст місцевого значення, в деяких населених пунктах рівень води сягав один метр.

В Дністровському БУВР та міжрайонних управліннях водного господарства було організоване цілодобове чергування, відслідковувалась ситуація на всіх водних об'єктах області.

Майже всю ніч працювала аварійна бригада і техніка на критичній ділянці раніше пошкодженої водозахисної дамби на річці Бистриця Надвірнянська в селі Березівка Тисменицького району. Було задіяно 12 чоловік, 7 одиниць техніки, для перевезення та укладання негабаритного каміння. Та на аварійній ділянці в селі Борщів Снятинському району де були задіяні три одиниці техніки.

Також складна ситуація на дамбі в Заболотові.

Як розповів кореспондентці Бліц-Інфо заступник голови Заболотівської ОТГ Павло Книш, вчорашня негода не наробила багато шкоди, є тільки незначні підтоплення городів. Втім є проблеми з дамбою на річці Прут.

"Минулого року паводок пошкодив дамбу на межі Заболотові і Хлібичина. Тоді Дністровське БУВР укріпили її негабаритом. Втім вчора дамбу знову почало руйнувати. Там зараз знову щось укріплюють. Якби нам дозволили прокопати канал і відвести русло, то проблем не було б, але зараз ці роботи заборонені",- каже заступник.

До теми: На Тисмениччині Бистриця пошкодила дамбу. Працює аварійна бригада і техніка

Неподалік Івано-Франківська вода рве дамбу


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.05.2019 13:15
загрузка...