У Франківську між поліцією та Нацкопрусом штовханина

news-image: У Франківську між поліцією та Нацкопрусом штовханина
У вівторок, 19 березня на Івано-Франківщині з візитом перебуває Петро Порошенко.

Зокрема, в Івано-Франківську запланована зустріч з людьми та концерти. Після виступу «ТІКу» на сцену вийшов гурт «Мандри». Президента наразі – немає.

Близько 50 представників Нацкорпусу з гаслами та плакатами намагалися пройти до сцени. Головна вимога - покарати винних у розкраданні Оборонпрому. Втім вже біля ковальського деревця їх зупинила поліція. Розпочалась суперечка. Нацкорпус вимагав впустити їх до сцени, мовляв, у них мирна акція. Люди, що прийшли послухати президента почали називати їх провокаторами. У підсумку поліція взяла їх у кільце та почала витісняти до стоматологічного корпусу. Спалахнула штовханина.

Відтіснивши представників Нацкорпусу до стоматкорпусу, поліція повернулась на кілька метрів назад, залишивши для проходу лише вузький прохід. 

На місце прибули керівники патрульної поліції та міського відділку. Також прибули атовці, які переконували Нацкорпус не робити провокацій та не грати на руку Кремлю. Ті ж запевняють, що хотіли лише провести мирну акцію. Дорікають акцією і люди, що прийшли на концерт, мовляв навмисне зривають виступ президента. Інші ж стають на їхній захист, мовляв мають право на протест.

Читайте Бліц-Інфо в FacebookTelegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.03.2019 18:20