В Івано-Франківську черги бажаючих змінити місце голосування

news-image: В Івано-Франківську черги бажаючих змінити місце голосування
Що ближче до 31 березня, то більшає охочих змінити місце голосування. У відділі ведення Держреєстру виборців у Франківську утворилися черги.

Як розповіли кореспондентці Бліц-Інфо у Держреєстрі виборців, в Івано-Франківській області вже 2007 людей змінили місце голосування, з них 943 людини з області планують голосувати у Франківську. Загалом в Україні змінили місце голосування 135 853 виборців. Останній термін подачі документів - 25 березня.

Кореспондентка Бліц-Інфо пішла до Державного реєстру виборців, що на Грушевського, 21, каб. 110 (I поверх), та поспілкувалась з людьми, які хочуть змінити місце голосування. Варто зауважити, написати заяву приходить як молодь, так і старші люди.

Однією з охочих є студентка Надія. Дівчина родом з міста Бердичів, Житомирської області. Каже, хоче голосувати у Франківську, бо поїхати до рідного міста нема можливості. 

"Від молодих людей багато що залежить. Тому голосувати буду точно. Я сама з Бердичева, через те, що навчаюсь у Франківську, свій вибір хочу зробити тут",- пояснює дівчина.

Пані Тетяна живе у Франківську п'ять років. Сама родом з Харкова. Голосувати буде тут, бо не вірить тій владі. 

"Я хочу голосувати тут, бо не вірю, що там будуть чесні вибори. Скільки часу там жила голосувала за одних, а перемагали інші. Сподіваюсь, у Франківську буде не так. Вчора я вже була тут, сьогодні принесла відповідні документи, залишилось тільки написати заяву і все",- ділиться жінка.

За спостережнням кореспондентки "Бліц-Інфо" сама процедура триває дві хвилини, трішки більше часу потрібно, щоб дочекатись черги. Змінити місце голосування легко. Потрібно написати заяву, до неї додати документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. 

До таких документів можна віднести довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, документ, який підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, та інші. Перелік таких документів не є вичерпним.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив департаменту соцполітики розробити для пенсіонерів методичку, як взяти участь у виборах.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 20.03.2019 13:45
загрузка...