В Івано-Франківську обговорили об'єднання міста з навколишніми селами

news-image: В Івано-Франківську обговорили об'єднання міста з навколишніми селами
Сьогодні, 19 січня в Івано-Франківську відбулись громадські збори, де обговорили можливість створення Івано-Франківської об’єднаної територіальної громади.

На зборах йшлось про перспективи об’єднання Івано-Франківська з містом Тисмениця, а також селами Вовчинець, Угорники, Микитинці, Крихівці, Хриплин, Угринів, Узин, Березівка, Добровляни, Загвіздя, Колодіївка, Підлісся, Підлужжя, Підпечери, Рибне, Черніїв, Чукалівка, Драгомирчани, Лисець, Старий Лисець, Радча для створення ОГТ.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що зараз перед громадою Вовчинців стоїть вибір: залишитись з містом чи від'єднатись. Адже вже завтра о 10:30 в будинку культури сільська рада збирає громадські слухання щодо створення Вовчинецької ОТГ.

"Чимало людей бачить своє майбутнє лише в складі Франківська. І це очевидно, бо ті переваги, які дає місто - якісна освіта, медицина, адміністративні, транспортні та інші послуги - не викликають жодних сумнівів", - зауважив Марцінків.

За його словами, місто повинне рости та розвиватись. Він наголосив, що його позицією є те, що приміські села повинні залишитись у складі Івано-Франківської міської ради.

"Ті виклики, які зараз стоять перед нашим містом в часі децентралізації, безумовно спрямовані на пошук населених пунктів, що в перспективі увійшли б до Івано-Франківської ОТГ. Та зараз завдання №1 - зберегти Вовчинець, Крихівці, Угорники, Микитинці, Хриплин як окремі адміністративні одиниці в складі Івано-Франківської міської ради", - екцентував мер.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.01.2019 16:44
загрузка...