В Івано-Франківську презентували оновлений студентський простір

news-image: В Івано-Франківську презентували оновлений студентський простір
Сьогодні, 4 листопада, в Івано-Франківську презентували оновлений Студентський простір "Paragraph" у Прикарпатському університеті.

За словами організаторів, такий простір - це платформа для вільного спілкування між студентами, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Ініціатор проекту Віктор Лесик каже, що це місце створено для того, щоб студенти почували себе неначе вдома.

"Студентський простір - це місце, яке створене для студентів. Тут будуть всі можливості, для того, аби проводити вільний час, вчитись чи розсляблятись. А WIFI та мультимедіа лише сприятимуть цьому",- розповідає хлопець.

Зокрема, Віктор сподівається, що "Параграф" буде жити завжди.

"Якщо частина команди піде з університету, то параграф все одно буде жити. Університет - це потік студентів, які приходять та відходять. Думаю, завжди знайдуться люди, які турбуватимуться цією платформою",- зазначає парубок.

У студентському просторі "Paragraph" проводитимуться різноманітні лекції, презентації та зустрічі, під час та поза межами яких студенти зможуть безкоштовно випити чаю, кави та посмакувати солодощами. Варто додати, що частину платформи облаштували завдяки бюджету участі.

Програма сьогоднішньої презентації:

  • Презентації проекту Міжнародного центру зустрічі української та польської молоді (ПНУ ім. В. Стефаника)
  • Розповідь творців студентського простору Belka (КПІ ім. І. Сікорського, м. Київ) та Campus (ПНУ ім. В. Стефаника, м. Івано-Франківськ) про свій надихаючий досвід створення схожих студентських просторів.
  • Публічна дискусія про “треті місця” для молоді - коворкінги, хаби, вільні простори - за участі ректора університету Ігор Цепенда, представників ГО “Інша Освіта / Insha Osvita”, MetaLab, Івано-Франківська міська рада та вищезгаданих вільних просторів.
  • Перегляд короткого фільму від студ. активу КПІ про їхній простір, студентські низові ініціативи та проекти.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 14.11.2018 16:09
загрузка...