В Коломиї стартувала "культурна" сесія облради

news-image: В Коломиї стартувала "культурна" сесія облради
Сьогодні, 12 липня в Коломиї відбувається виїзна сесія Івано-Франківської обласної ради.

На виїзному засіданні депутати аналізуватимуть стан та розвиток театрального та музичного мистецтв і музейної справи. Та перед початком прикарпатські обранці ознайомилися з діяльністю Коломийського національного музею народного мистецтва Гуцульщини і Покуття ім. Й. Кобринського та Музею писанкового розпису. Депутати оглянули експозиції, сфотографувалися, зробили селфі, інформує кореспондентка Бліц-Інфо. Натомість музейники скористалися нагодою похвалитися експозиціями та поділитися проблемами закладів - здебільшого, це брак грошей на ремонт та утримання музеїв. 

Загалом, під час засідання сесії планується розглянути шістнадцять питань.Основну увагу депутати присвятять обговоренню здобутків, проблем, перспектив театрального та музичного мистецтв і музейної справи на Івано-Франківщині. Також розглянуть питання про перейменування Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка та затвердження його Статуту в новій редакції у зв’язку з наданням театру статусу національного.

Водночас до проекту порядку денного включено питання, які потребують невідкладного розгляду. Вони стосуються внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, непогодження надання у користування ділянки надр та внесення змін до рішень обласної ради “Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2019 рік (зі змінами)” і “Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2019 році”.

Окрім цього, на виїзному засіданні заплановано внести зміни до двох обласних програм, схвалити рішення про прийняття та реорганізацію шляхом перетворення обласної психоневрологічної клінічної лікарні №1, затвердити Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти обласної ради, звільнити керівників закладів загальної середньої та вищої освіти обласної ради у зв’язку із закінченням строку трудового договору.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.07.2019 10:28
загрузка...