Альпіністка з Івано-Франківська сьомий день долає шлях на Еверест


Христина Мохнацька долає непростий шлях до найвищої вершини світу. Сходження прикарпатка запланувала здійснити без кисню.

Альпіністка з Івано-Франківська Христина Мохнацька сьомий день прямує до Евересту, інформують "Вікна".

Був яблучний пиріг на висоті 4620 метрів, франківчанка почала писати книгу та спробувала вечерю при свічках.

Учителька з Івано-Франківська на своїй сторінці у соцмережі опублікувала відео шляху, що веде до найвищої вершини світу. Акліматизація на шостий день відбулася на висоті 5030 метрів. 

"Йшлося добре, дихання стабільне, погода і краєвиди чудові. Сьогодні я почувалася супер.

Краєвиди заворожували, чим вище тим більше ти розумієш яка ти тут піщинка", — зазначила альпіністка.

Сьогодні — сьомий день підйому Христини на Еверест. Вона здійснила перехід до базового табору Евересту на висоті 5362 метри. Нагадаємо, що мета — Еверест і 8848 метрів.

Раніше йшлося, що лекцію з географії на найвищому льодовику світу Хумбу планує провести Христина Мохнацька під час сходження на гору Еверест.

За словами альпіністки, вона планує вийти Еверест без кисневих балонів і таким чином стати рекордсменкою України. До цього часу лише дві жінки у світі піднялися на найвищу гору без кисню. Це буде третій національний рекорд Мохнацької. У серпні 2020-го року вона читала "Кобзар" на горі Арарат. А вже у січні цього року найшвидше з українських жінок піднялася на найвищий вулкан світу.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!