Анджеліна Джолі створює антифейкове телешоу для дітей


Одна із головних зірок Голлівуду Анджеліна Джолі створить новинне антифейк-шоу для дітей. Зірка вкотре долучається до соціальних ініціатив.

Анджеліна Джолі відома своєю любов'ю до дітей. Нещодавно вона відправилася на батьківщину своєї 14-річної доньки Захари , яка є уродженкою Ефіопії.

Ця поїздка відбулася для того, щоб дівчинка побувала на рідній землі. Тепер стало відомо, що знаменитість продюсуватиме соціальний проєкт, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на видання Variety.

Новинне антифейк-шоу під назвою "Мій світ" американська акторка створюватиме не сама, а спільно з освітньою ініціативою Microsoft Education.

Проєкт спрямований на аудиторію дітей віком від 13 років. Завдяки йому підлітки зможуть навчитися використовувати правильні інструменти для пошуку підтвердженої та правдивої інформації.

Транслюватимуть шоу щонеділі на британському телеканалі ВВС. Також воно буде доступне до перегляду на ютубі. Програму перекладуть на 42 мови і кожна трансляція супроводжуватиметься навчальним сегментом.

Ведучими шоу стануть Радзі Чіньянганья і Номіа Ікбал.

"Як мама я щаслива, що можу долучитися до такого проєкту… Сподіваюся, що він допоможе дітям знайти інформацію та інструменти, необхідні для того, щоб розібратися у важливих для них питаннях", – прокоментувала Анджеліна Джолі.