Батько пив, а мати - пропала. У Франківську небайдужі повідомили про покинуту дитину


Сьогодні пообіді в поліцію надійшло телефонне повідомлення про те, що в одному з дворів Івано-Франківська вже тривалий час перебуває маленька дівчинка без нагляду дорослих. .

Дитину тут раніше не бачили, а тому небайдужі мешканці багатоповерхівки звернулися за допомогою до поліцейських. Прибувши за вказаною адресою працівники ювенальної превенції й справді застали біля будинку дівчинку. Як згодом з’ясувалося, дитина мешкає на цій же ж вулиці, щоправда за кілька будинків від місця де її виявили. Чотирічна дівчинка зуміла показати поліцейським дорогу до її оселі. Там правоохоронці зрозуміли, чому дівчатко гуляє містом наодинці.

У квартирі, занедбаній і брудній, був тільки батько дівчинки, який ще тільки оговтувався після вечірньої пиятики зі знайомим. З харчів – скупі залишки чоловічої закуски, що не можуть слугувати їжею для дошкільняти. Матері взагалі не було вдома вже кілька днів.

Крім того, виявилося, що поки батько напередодні увечері «відключився» після вжитого алкоголю, його компаньйон по випивці забрав дитину та пішов з нею прогулятися. Наразі відомо, що дитина все ж повернулася увечері додому, але це зовсім не цікавило батьків. Фактично маленька дівчинка увесь цей час була надана сама собі. 

Після сьогоднішньої події дитину тимчасово передали під опіку бабусі. 31-річного батька дівчинки притягнули до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Надалі буде надано правову оцінку й діям матері, яка також не переймається вихованням ні цієї дитини, ні старшого 14-річного сина.