Чиновники розповіли, які цьогоріч ремонтували дороги на Прикарпатті


Сьогодні, 29 листопада в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства.

Серед іншого, депутати розглянули питання «Про стан, ремонт та утримання автомобільних доріг в області у 2018 році», інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Володимира Рашкевича, на балансі Служби автомобільних доріг є 1 000,4 кілометрів доріг, з них міжнародного значення – 33,1 км, національного значення – 404,8 км, регіонального значення – 384,7 км та територіального значення – 177,8 км.

«Цього року основним напрямком ремонту визначено автомобільну дорогу Н-10 Стрий – Мамалига на ділянці Долина – Калуш – Івано-Франківськ, 22 кілометри якої планується відремонтувати. На даний час завершуються роботи по введенню в експлуатацію 31 кілометра відремонтованого дорожнього покриття автомобільних доріг: Н-09 Мукачеве – Львів – 25 км; Р-21 Долина – Хуст – 1 км; Н-10 Стрий – Мамалига – 5 км», - розповів чиновник.

Окрім того, продовжуються ремонтні роботи на автомобільних дорогах загального користування державного значення, зокрема: Н-10 Стрий – Мамалига на ділянці Івано-Франківськ – Калуш – Долина – границя Львівської області (окремими ділянками), Н-09 Мукачеве – Львів на ділянці Надвірна – Яремче – границя Закарпатської області, Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, Р-62 Криворівня – Чернівці. Також в поточному році проводяться роботи з будівництва мосту на км 77+397 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. 

Він додав, що на розвиток дорожнього господарства було спрямовано видатки за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів у сумі 608,2 мільйонів гривень.

Рашкевич зауважив, що водночас на балансі департаменту ЖКГ є 3 117,5 км доріг, з них обласного значення - 942,5 км та районного значення - 2 175,0 км.

«У ІІ півріччі цього року підрядними організаціями відремонтовано поточним дрібним ремонтом – 167 км автомобільних доріг загального користування місцевого значення у десяти районах. А саме Богородчанському, Верховинському, Городенківському, Калуському, Коломийському, Косівському, Надвіряннському, Рожнятівському, Снятинському, Тисменицькому районі та Болехівській міській раді», - розповів він.

Загалом на поточний дрібний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення в ІІ півріччі було витрачено 4,3 мільйони гривень.