Держава монетизувала пільги для 61 тисячі прикарпатців


З 1 жовтня для 61 тисячі споживачів газу Івано-Франківської області змінився порядок надання державних пільг – вони монетизовані.

Відтепер кошти державної допомоги отримують пільговики, а не компанії, що надають комунальні послуги, інформує пресслужба ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут”.

З жовтня кошти за пільги споживачі газу отримують двома способами: або готівкою на руки, або безготівково в Ощадбанк. Тому надалі  платіж за спожитий природний газ нараховується їм у повному обсязі без врахування пільгової знижки.

«Частина пільговиків отримують допомогу  готівкою, відповідно до заяв, які вони подали в структурні підрозділи з питань соціального захисту населення до 15 жовтня. Такі пільговики мають самостійно та повністю розрахуватись за спожитий газ», – розповідає начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Івано-Франківськгаз» Леся Хараїм.

Всі інші пільговики отримують безготівкові кошти державної допомоги на рахунки в Ощадбанку. Суму пільги в оплату за газ за них перераховує AT “Ощадбанк”. При цьому банк інформує споживача про цю оплату sms-повідомленням та не утримує комісію за цю операцію. Решту платежу за газ, як і раніше, такі пільговики сплачують самостійно.

Зі свого боку ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” нагадує про те, що в разі виникнення заборгованості на суму більше 340 грн органи соцзахисту мають припинити нарахування субсидії.

Читайте нас у FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!