Дровітня, гараж та будинок горіли на Прикарпатті


За минулу добу в області зареєстровано 6 пожеж. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Зокрема, 17 січня о 12.19 в селі Угринів  Тисменицького району трапилась пожежа господарської споруди (дровітні), на площі 6 м.кв. гр. 1978 р.н. Причина виникнення пожежі та прямі збитки – встановлюються.

О 22.47 в Калуші на вулиці Січових Стрільців. спалахнула пожежа перекриття гаражу, на площі 6 м.кв. Причина виникнення пожежі та прямі збитки – встановлюються.

О 00.52 в селі Нижній Березів Косівського району - пожежа господарської будівлі (стайні, стодоли), на площі 90 м.кв. гр. 1970 р.н. На пожежі виявлений один загиблий кінь та 5 курей. Врятовано один житловий будинок та гараж. Причина виникнення пожежі та прямі збитки – встановлюються.

О 02.47 в Надвірній на вулиці О. Степанівни - пожежа покрівлі недіючого житлового будинку, на площі 60 м.кв. Причина виникнення пожежі та прямі збитки – встановлюються.

О 03.00 в смт. Брошнів-Осада Рожнятівського району - пожежа сміття в контейнері, на площі 3 м.кв. Причина виникнення пожежі та прямі збитки – встановлюються.