Дружина заступника мера Франківська виграла другу "бронзу" на Кубку світу з біатлону

Дружина заступника міського голови Івано-Франківська Олексія Кайди Олена Підгрушна, знову виборола бронзову медаль у спринтерській гонці на етапі Кубка світу з біатлону в Остерсунді.

Про це повідомляє Федерація біатлону України.

«Неймовірний жіночий спринт в Остерсунді провела збірна України! Друга особиста гонка поспіль завершується подіумом Олени Підгрушної, а три учасниці команди потрапляють у підсумкову топ-15», - йдеться в повідомленні.

Переможницею гонки стала Габріела Соукалова з Чехії з результатом 19 хвилин 46,2 секунди, друге місце здобула італійка Федеріка Санфіліппо - 15,0 секунди відставання, у Підгрушної - 38,4 секунди відставання.

Блискуча гонка вдалася й українці Ользі Абрамовій – вона посіла сьоме місце. Це найвище досягнення Абрамової в гонках Кубка світу. У Юлії Джими 13-й результат.

У загальному заліку Олена Підгрушна піднялася на друге місце, відстаючи від лідера Соукалової лише на 4 очки! До десятки кращих піднялася Ольга Абрамова, а Юлія Джима посідає 12-те місце.