Франківські медики і викладачі пройдуть навчальний курс з реабілітології та фізіотерапії


У понеділок, 20 січня, в медичному університеті стартує навчальний курс з реабілітології та фізіотерапії у паліативній допомозі за участю німецького фахівця-реабілітолога, лікаря-фізіотерапіста Мальтійської університетської клініки Пітера Ніланда (м. Бонна, Німеччина).

Упродовж тижня викладачі університету та лікарі міста вивчатимуть новітні реабілітаційні технології не лише теоретично, але й на практиці.

Заплановане навчання є продовженням тривалої співпраці між ІФНМУ, Івано-Франківським обласним клінічним центром паліативної допомоги та Мальтійською клінікою при університеті у німецькому місті Бонна.

Зауважимо, що адміністрація вишу та викладачі разом із своїми партнерами неодноразово відвідували німецькі університети, клініки та центри, переймали досвід закордонних колег у наданні паліативної допомоги, навчальних підходах у викладанні відповідних дисциплін.

Цього разу до партнерства в україно-німецькому проєкті долучається Івано-Франківська обласна клінічна лікарня №1. Зокрема, серед учасників навчального курсу будуть фахівці лікарні, а частина семінарів та майстер-класів пройде у приміщення закладу.

Час проведення: із 20.01.2020 по 24.01.2020 (5 днів, із 9:00 по 17:00, п'ятниця до 15:00).

Нагадаємо, наприкінці листопада у рамках тристороннього проекту «Розширення можливостей в паліативній та госпісній допомозі» на базі нашого університету успішно пройшов «Мультидисциплінарний курс з паліативної допомоги», його учасники отримали відповідні міжнародні сертифікати.