Городенківського поліцейського судитимуть за отримання хабаря


У четвер, 25 червня до суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника одного з відділень Коломийського відділу поліції ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області.

Він обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України). Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець одержав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 1400 доларів США за вплив на службових осіб поліції, прокуратури та суду задля скасування ухвали про накладення арешту та повернення останньому автомобіля «Volkswagen».

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Львівської області, оперативний супровід — Управління СБУ в Івано-Франківській області.

У разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді штрафу від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.  

Як писало Бліц-Інфомова йде про Городенківське відділення поліції. Затриманий — заступник начальника відділення, який виконував обов'язки керівника, старший лейтенант поліції Юрій Котелко. Родом з Городенківщини, але раніше працював у поліції Снятинщини. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!