Команда Івано-Франківської обласної служби зайнятості підвела підсумки роботи за 2020 рік


В базі даних обласної служби зайнятості у 2020 році налічувалось 27,6 тисяч вакансій.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила 7,5 тисячі. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 24,1 тис. вакансій.

Слід зауважити, що тільки легальне працевлаштування захищає працівників від незаконного звільнення, забезпечує гідними умовами праці, а також надає соціальний захист.

Протягом 12 місяців 2020 року статус безробітного мали 36,6 тис. осіб. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 25,4 тис. осіб, в т.ч. на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 603 безробітних осіб, 36 безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи. 4,9 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців за сприяння служби зайнятості 5,6 тис. безробітних осіб проходили професійне навчання. Ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці у 2020 році отримали 15 осіб.

У 2020 році 58,2 тис. осіб охоплені профорієнтаційними послугами, з яких 35,8 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного, 6,6 тис. осіб навчаються у навчальних закладах різних типів.

Станом на 1 січня 2021 року кількість зареєстрованих безробітних становила 13,0 тис. осіб.

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!