Магазин на Коновальця попався на продажі алкоголю підлітку


У суботу, 11 січня представниками робочої групи під час чергового рейду виявлено, що на зупинці громадського транспорту невідома особа розпиває алкогольний напій.

Згідно статті 15 (2) Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" споживання алкоголю на зупинках громадського транспорту заборонено. Про це йдеться на сторінці Тверезий Франківськ.

Працівниками відділу ювенальної превенції особу було затримано, а згодом і встановлено, що вона неповнолітня.

Згідно з свіченнями неповнолітнього, алкоголь він придбав у магазині "Сімейний продукт", який розташований в межах зупинки громадського транспорту, що знаходиться на вулиці Коновальця.

Світлина від Тверезий Франківськ.

Працівниками відділу ювенальної превенції складено протокол за статтею 156 (2) Кодексу України про адміністративні правопорушення та викликано екіпаж патрульної поліції.

Нагадуємо, що відповідальність за продаж алкоголю передбачає штраф для продавця, який коливається в діапазоні від 1700 грн. до 6800 грн. (на розгляд адміністративної комісії).

За підсумками адміністративної комісії матеріали справи скеровуються до Державної фіскальної служби у м. Івано-Франківську, яка накладає штраф на суб'єкта підприємницької діяльності у розмірі фіксованої суми 6800 гривень із правом позбавлення ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними та тютюновими виробами.

Згідно статті 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8000 гривень на роздрібну торгівлю тютюновими виробами - 2000 гривень.

Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними.