Мешканці двох сіл з Богородчанщини вимагали в ОДА відремонтувати дорогу


У середу, 27 травня до голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федоріва приїхала делегація з депутатів та керівників двох сіл Жураки та Монастирчани Богородчанського району.

Люди вимагали виконати обіцянку екс-голови ОДА, а тепер прем'єр-міністра Дениса Шмигаля та відремонтувати дорогу через Жураки, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

«Мешканці цих двох сіл вже декілька років добиваються ремонту дороги через їхні села. Минулого року, коли голова ОДА Денис Шмигаль інспектував район пообіцяв знайти кошти на ремонт. Тоді у центрі Журак відремонтували тільки 290 метрів дороги, на цьому закінчилось», - зазначає депутат обласної ради Святослав Никорович.

Вже у вересні, коли селяни знову приїжджали в ОДА Шмигаль пообіцяв розпочати ремонт дороги на початку весни, умовою було, аби люди не перекривали трасу Н-09.

Секретар сільської ради Монастирчан Ірина Латишевська розповідає, що хотіли приїхати до ОДА раніше, але вирішили перечекати карантин.

«Весна майже закінчилась, а дорогу ніхто не робить. Якщо ми сидітимемо вдома так триватиме далі. Тож боїмось, аби нас знову не обманули», - зауважує Латишевська.

До людей вийшов заступник голови ОДА Василь Івасик, який пообіцяв до 15 червня вишукати 5 мільйонів на ремонт дороги.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!