Мешканці Франківської громади можуть отримати до 20 000 гривень на втілення власних ідей


Програма «Малі Гранти Теплого Міста» стартувала з зимовою хвилею програми та пропонує отримати фінансування на реалізацію власних ініціатив.

Команди можуть отримати до 20 тис. грн для підтримки власних проєктів. Ініціатори проєкту повинні бути готові забезпечити проєкт власним внеском або співфінансуванням на суму, не меншу 10% від загального бюджету заявки. Фонд програми формується з внесків бізнес-спільноти платформи «Тепле Місто», а також за підтримки організації The National Endowment for Democracy. Загальна сума грантового фонду хвилі складає 120 тис грн.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, потрібно подати ґрантову заявку до 30 вересня.

Обов’язкова умова – проєкт має бути реалізований в Івано-Франківській ОТГ та відповідати одному з семи тематичних напрямів програми:

- прогресивна освіта

- розвиток прогресивного підприємництва

- сучасне мистецтво

- стала мобільність

- екологія та енергоефективність

- гарячий спорт

- міський простір.

У межах конкурсу існує унікальна можливість позмагатись за фінансування власної ідеї для тих, хто ще не мав досвіду реалізації власних проєктів. Максимальна сума підтримки в цій категорії складає 10 000 грн. У разі виникнення питань, команди можуть звернутись з проханням особистої консультації з координатором програми, написавши на пошту чи зареєструвавшись на одну з очних зустрічей (більше новин на офіційній сторінці проєкту у Facebook).

Більше про умови участі та критерії оцінювання: http://grants.warm.if.ua.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!