Міст через Дністер біля Сівки Войнилівської почали бетонувати


Триває будівництво мосту через річку Дністер, км 9+442 а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш, на межі Галицького та Калуського районів.

Наразі триває бетонування монолітної залізобетонної накладної плити. Проектом передбачено влаштування двох смуг руху, тротуарів, бар’єрного огородження, освітлення. Для запобігання викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище передбачена спеціальна очисна система для збору стічних вод. Про це інформує САД.

Будівництво мосту, що з’єднає села Старий Мартинів і Сівка Войнилівська, було розпочато в 1994 році та згодом припинено через відсутність фінансування. Діючий мостовий перехід має обмеження для руху великовагового транспорту.

Отож, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області включила довгобуд до переліку проектів капітального будівництва та через Укравтодор домоглася відновлення робіт. Проект розрахований на 2019-2020 роки.

Повідомляємо й про інші роботи на об’єктах мостового господарства на дорогах державного значення загального користування Івано-Франківської області. Філія «Мостобудівна експлуатаційна дільниця» ДП Івано-Франківський облавтодор» здійснила ремонт мостів у селах Милування та Рошнів на а/д Р-20 Снятин – Тязів, мосту в селі Пістинь на а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський  та в селі Березівка на а/д Т-09-06 Івано-Франківськ – Надвірна.