Минулого року Прикарпаття відвідало 4,5 мільйони туристів


У середу, 29 січня в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму.

Серед іншого, депутати розглянули питання про "стан реалізації заходів комплексної регіональної цільової програми розвитку туризму в області на 2016-2020 роки у 2019 році", інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Олександр Зрайко розповів, що минулого року в області провели експериментальний облік туристів. Його здійснювали за допомогою мобільного оператора.

"Дослідження показало, що туристичний потік у 2.5 рази вищий, аніж показники статистики. Це не є офіційна статистика, але все ж показує гарний результат. Так, минулого року Прикарпаття відвідало 4.5 мільйони туристів", - зауважив Зрайко.

За його словами, туристи перебували в області 3 - 4 дні. Оскільки значна частина людей саме в інтернеті обирає маршрут своїх поїздок в ОДА планують надалі активно працювати в соцмережах і займатися напрямом SMM.