На День соборності у Франківську пройде Молитва за мир та припинення війни


Сьогодні в облдержадміністрації відбулася прес-конференція щодо організації важливої події, яка буде відбуватися 22 січня, в День соборності України - Молитви за мир та припинення війни.
З представниками ЗМІ спілкувалися перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, голова обласної ради Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, архієреї Церков Прикарпаття.

Зазначалося, що митрополити Івано-Франківської єпархії Української греко-католицької церкви, Івано-Франківсько-Галицької єпархії Православної церкви України, Івано-Франківської єпархії Православної церкви України, Івано-Франківського деканату Львівської архідієцезії Римсько-католицької церкви України підписали звернення та закликали 22 січня, на відзначення  Дня Соборності України, провести в Івано-Франківську на площі Андрея Шептицького Молитву за мир та припинення війни в Україні. Співорганізаторами заходу є обласна державна адміністрація, обласна та міська ради.

Представники різних релігійних конфесій наголошували,  що метою заходу є єднання церков та релігійних організацій Івано-Франківщини у молитві задля припинення війни в нашій державі.

 «День Соборності України – це свято, що нагадує нам про непорушну єдність українських земель у вільній державі, символізує єдність українців незалежно від політичних поглядів, національності та віросповідання. І ми будемо робити все від нас залежне, щоб об’єднати людей у Молитві за єдність і припинення війни в Україні», - наголосив митрополит  Іоасаф.

Додамо, що до проведення Молитви  будь залучатися  усі жителі Прикарпаття, адже 22 січня о 16-й годині в усіх храмах будуть бити у дзвони та молитися за мир.

Читайте нас у FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!