На Франківщині створили онлайн-магазин етнотурів Гуцульщиною


В Івано-Франківській області розроблено онлайн-магазин етнотурів Raido, в якому представлено народні ремесла Гуцульщині.

Про це повідомив начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА Віталій Передерко на сторінці в Facebook.  

"Створено новий інноваційно-туристичний, багатофункціональний ресурс Raido для промоції одного з найголовніших скарбів краю – середовища народних ремесел як мистецького, культурного та туристичного явища",- йдеться в дописі.

За словами Передерка, це один із результатів проекту національної співпраці «Онлайн мапа культурного маршруту народних ремесел Гуцульщини» у межах програми Culture Bridges у партнерстві ГО «Perfect Art Group» і Косівської районної ради, за підтримки Косівської міської ради.

У перспективі ресурс Raido буде особливим ресурсом, який покликаний надавати туристам різноманітні послуги, що формуватимуться на основі наявної людської, матеріальної, історичної бази народних ремесел.

На переконання авторів проекту, у кінцевому підсумку буде створено продукт, який об’єднає в собі ідеї таких популярних серед туристів порталів, як booking.com, tripadvisor.com, expedia.com. А Косів, Косівщина і народні ремесла Гуцульщини набудуть більшої присутності у найбільших пошукових системах.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!