На Франківщині за минулу добу 18 разів горіла суха трава


Минулої доби прикарпатські рятувальники ліквідували 20 пожеж, з них 18 в природних екосистемах

Про це інформує прес-служба управління ДСНС в Івано-Франківській області. 

28 січня о 12:52 в місті Калуш на вулиці Коновальця виникла пожежа сміття в сміттєбаках. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 13:56 в селі Одаї Тлумацького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 14:00 в селі Солуків Долинського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

 О 15:43 в місті Калуш на вулиці Глібова виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 16:05 в місті Тисмениця на вулиці Слобода виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

 О 17:07 в селі Куропатники Галицького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 17:20 в селі Старі Кути Косівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

 О 17:37 в місті Косів на вулиці Кобилянська виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 17:39 в місті Калуш на вулиці Коса виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 17:40 в селі Княжолука Долинського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 18:22 в селі Пістинь Косівського району виникла пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено диван та речі домашнього вжитку. Попередня причина виникнення пожежі встановлюються.

О 18:30 в місті Івано-Франківськ на вулиці Хриплинська виникла пожежа сухої трави на відкритій. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 18:42 в селі Молодьків Надвірнянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 19:08 в селищі міського типу Перегінське Рожнятівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюються.

О 19:11 в місті Калуш на вулиці Ринкова виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 19:15 в селі Загайпіль Коломийського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюються.

О 19:30 в селі Гузіїв Болехівськой міської ради виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 19:37 в селі Павлівка Тисменицького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 19:54 в селі Росільна Богородчанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 20:47 в селі Оболоня Долинського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.