На Івано-Франківщині масово горить суха трава


Минулої доби на Прикарпатті ліквідовано 18 пожеж, з них 13 сухої трави. Про це інформують управління ДСНС в Івано-Франківській області.

24 січня о 11:17 в селі Пнів Надвірнянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 12:42 в місті Івано-Франківськ на вулиці Волошина виникла пожежа сміття на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.

О 14:09 в місті Болехів на вулиці Залізнична виникла пожежа металевого вагончика. Вогнем знищено речі домашнього вжитку. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 14:28 в селі Цінева Рожнятівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 14:33 в місті Надвірна на вулиці Комарова виникла пожежа сухої трави на відкритій  території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

 О 14.34 в місті Долина на вулиці Привокзальна виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 15:55 в місті Івано-Франківськ на вулиці Хмельницького виникла пожежа сміття. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 16:22 в місті Івано-Франківськ на вулиці Коновальця виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 16:29 в місті Долина на вулиці Яворницького виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 17:51 в селі Новиця Калуського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 17:54 в селищі міського типу Ланчин Надвірнянського району виникла пожежа сміття на території стихійного сміттєзвалища. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 18:02 в селі Верхній Струтин Рожнятівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 19:48 в селі Нижній Струтин Рожнятівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 20:30 в місті Долина на вулиці Обліски виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 21:23 в місті Калуш на вулиці Копанки виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 21:58 в селі Яворів Долинського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

25 січня о 00:29 в селі Стримба Надвірнянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем з боку невстановленої особи.

О 00:29 в місті Надвірна на вулиці Вітовського виникла пожежа недіючого житлового будинку. Вогнем знищено сміття. Попередня причина виникнення пожежі встановлюється.