На Лепкого горить приміщення магазину


19 січня о 09:51 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в місті Івано-Франківськ на вулиці Лепкого.

До місця події було направлено працівників Державної пожежно-рятувальної частини №1 м. Івано-Франківськ, частини спеціальної пожежної техніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, Державної пожежно-рятувальної частини №2 м. Тисмениця, газодимозахисної служби та групи рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, КУ «ІФ-МАРС», мобільну оперативну групу Івано-Франківського міського відділу а також мобільну оперативну групу та чергову зміну Оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

Як з’ясувалося, виникла пожежа покрівлі одноповерхової будівлі комерційного призначення та частини покрівлі житлового будинку, на загальній площі близько 200 м.кв. Будівля розміром в плані 30 х 15 м. З житлового приміщення мансардного поверху було врятовано 1 особу. Завдяки оперативному реагуванню та швидкому зосередженню необхідних сил та засобів, а також професійним та злагодженим діям пожежно-рятувальних підрозділів о 10:21 пожежу було локалізовано, а об 11:01 – ліквідовано.

Через пожежу перекрили рух громадського транспорту. Тролейбуси маршрутів №2 та №3 з кінцевих Родон та КПМ розвертаються через вулицю Сахарова. №6 та №3 з ОКЛ та Радіозавод їдуть тільки до Вокзалу. Автобусні маршрути курсують в об'їзд по Франка.

Зображення може містити: небо, дерево, хмара та надворі

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!