На маршруті Петлюри - БАМ можуть запустити електробуси


В Івано-Франківську мізкують над купівлею шести електробусів, які будуть їздити за маршрутом вулиця Петлюри - мікрорайон БАМ.

Про це під час представлення громадськості першого білоруського тролейбуса повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, інформує Бліц-Інфо.

За словами міського голови, вже до кінця 2019 року на вулиці міста виїдуть нові тролейбуси, які замінять 30-річні "Шкоди". 

"Це справді великий поступ у розвитку комунального транспорту, у розвитку міста загалом.  Адже востаннє місто купувало новий тролейбус ще 10 років тому, у 2009 році. Та більшість з них ще старіші - до 30 років. Хочу зауважити, що наступним кроком у розвитку муніципального транспорту буде впровадження електронного квитка. Зараз у нас вже кілька видів безготівкової оплати, втім майбутнє таки за е-квитком. Також зараз ми ведемо переговори про те, аби за кошти Європейського інвестиційного банку купити шість електробусів. Їх плануємо запустити за маршрутом Петлюри - БАМ. Це буде дешевше, аніж будувати тролейбусну лінію", - зазначає Руслан Марцінків.