На Прикарпатті пів сотні туристично привабливих об’єктів відсканують у 3D
29 Лютого 2020, 07:21
![](https://blitz.if.ua/local/news/195977/87430955_3786491624724130_6455031014879133696_o.jpg)
Про це в мережі повідомив начальник відділу туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко.
У 2020 році Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу у рамках реалізації ґрантового проєкту «Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії і України» проведе 3D сканування 50 об’єктів спадщини, які мають культурно-мистецьку, історичну цінність і є туристично привабливими.
Віртуалізовані об’єкти будуть розміщені на спеціалізованому сайті проєкту і на головному туристичному порталі області .
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)