На Прикарпаття надійшло понад 26 тисяч доз вакцини Moderna


Як уже повідомлялося, з 21 липня Україні розпочинається п’ятий етап вакцинації проти коронавірусу. В рамках цього етапу щеплення зможуть зробити всі бажаючі віком від 18 років.

Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пунктів щеплень, які діють у більшості закладів первинної медичної допомоги, зателефонувавши в реєстратуру відповідного закладу. Також за телефоном чи онлайн можна зареєструватися на щеплення до центру масової вакцинації, який в Івано-Франківську знаходиться за адресою вул. Целевича, 34, інформує пресслужба ІФ ОДА.

Принагідно додамо, що учора до обласного центру надійшла партія вакцини Moderna. 26 850 доз цієї вакцини поступили в Івано-Франківський обласний аптечний склад. Нею щепитимуть організовані колективи. Крім того, доставили й другу партію вакцини AstraZeneca в кількості 3500 доз для ревакцинації населення від COVID-19.

Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко побував на аптечному складі та оглянув умови зберігання вакцин. За словами посадовця, вони зберігаються у спеціально облаштованій холодовій кімнаті з дотримання належного температурного режиму.

Прикарпатці можуть вакцинуватись в сільських амбулаторіях, поліклініках, а також у масових пунктах вакцинації. Таких в області - 3. 

Адреси пунктів:

Івано-Франківськ - вулиця Целевича, 34

Коломия - вулиця Лермонтова, 3, позаду ратуші.

Калуш - міська поліклініка на вулиці Богдана Хмельницького, 32, працюватиме щобудня з 9:00 до 16:00.

Незабаром обіцяють відкрити ще й у Надвірній.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!