На Прикарпатті підприємство, взявши кінотеатр в оренду на 25 років, забуло заплатити


Працівники Держфінінспекції в Івано-Франківській області провели планову ревізію дотримання вимог бюджетного законодавства у фінансовому управлінні Тлумацької райдержадміністрації за період з 1 жовтня 2010 року по 31 січня 2012 року і виявили фінансові порушення, що призвели до втрат на загальну суму 194 тис. гривень.

Так, згідно з рішенням сесії Тлумацької районної ради від 14.06.2007 року та на підставі укладеного договору оренди нерухомого майна передано ТзОВ в оренду приміщення кінотеатру «Ювілейний» для демонстрації кінофільмів та проведення культурно-масових заходів терміном на 25 років, загальною площею 1581,2 кв. метрів, повідомили ”Вікнам” у прес-службі Держфінінспекції в Івано-Франківській області.

Водночас, внаслідок невиконання ТзОВ умов договору та несплати орендної плати станом на 1 січня 2013 року районний бюджет недоотримав 78,84 тис. гривень.

Крім того, внаслідок зарахування надходжень від сплати податку на прибуток підприємств, що належать до комунальної власності району, у дохід міського бюджету Тлумача районний бюджет недоотримав 66,57 тис. гривень.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Івано-Франківської області.