На Прикарпатті вщент згорів Daewoo Lanos


Минулої доби, 5 грудня вогнеборці ліквідували 10 пожеж. Про це повідомляє управління ДСНС в області.

5 грудня о 14:59 в м. Івано-Франківську на вулиці Ясінських горів матрац в кімнаті приватного житлового будинку. Вогнем пошкоджено матрац. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропобутового нагрівального приладу.

О 16:11 в Івано-Франківську на вулиці Млинарській горіла покрівля двохповерхової недіючої будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 17:13 в селі Берлоги Рожнятівського райну горіли речі домашнього вжитку в кімнаті приватного житлового будинку. Вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку, підлогу, стіни. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 19:24 в місті Надвірна на вулиці Комарова виникла пожежа перекриття та покриття недіючої будівлі колишньої пекарні. Вогнем пошкоджено перекриття та покриття будівлі. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

О 19:56 в селі Яблуниця Яремчанської міськради горів легковий автомобіль «Daewoo Lanos». Вогнем знищено автомобіль. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 20:52 в Івано-Франківську на вулиці Вірменській виникло загорання побутового сміття на відкритій території. Вогнем знищено побутове  сміття. Причина виникнення пожежі встановлюється.

6 грудня о 00:13 в селі Корнів Городенківського району виникла пожежа літної кухні в приватному господарстві. Вогнем частково знищено будівлю. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 00:23 в селі Нивочин Богородчанського району виникла пожежа покрівлі та перекриття господарської будівлі в приватному господарстві. Вогнем пошкоджено перекриття та покриття будівлі. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 03:43 в селі Нижній Вербіж Коломийського району горіла дровітня, прибудована до літної кухні в приватному господарстві. Вогнем знищено дровітню та пошкоджено стіну літної кухні. Причина виникнення пожежі - встановлюється.