На Снятинщині дезинфікують підтоплені обійстя і криниці


Стихія, що пройшла 23-24 червня територією Західної України, не обійшла і Снятинський район.

Зокрема паводки зачепили 32 населені пункти, затоплено 914 дворів та приміщень, де утримувались сільськогосподарські тварини.

Спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з перших дів після паводків активно долучились до роботи з дезінфекції тваринницьких приміщень та дворів, які були затоплені, з метою недопущення виникнення спалахів інфекцій, спільних для людей та тварин, збудник який міг потрапити в господарства паводковою водою.

Поряд з даними заходами, спеціалісти проводять роз’яснювальну роботу серед населення з врученням листівок, розроблених Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, щодо попередження спалахів інфекційних хвороб серед населення через вживання забрудненої води та недоброякісних продуктів харчування, які могли бути поражені хвороботворними організмами. Адже повінь привела до розмивання скотомогильників, кладовищ, вбиральнь та хлівів. Тому проведення очищення та дезінфекції джерел водопостачання за даних обставин є надзвичайно важливим.

Дезінфекційні роботи тривають.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!