На війні загинули двоє захисників з Прикарпаття - Роман Попадинець та Тарас Баришніков


Своє життя за вільну та незалежну Україну віддали 21-річний Тарас Баришніков та 23-річний Роман Попадинець.

Про загибель Тараса Баришнікова повідомив міський голова Коломийської громади Богдан Станіславський.

Він повернувся із закордону, щоб боронити рідну державу. Від липня 2023 року ніс службу в 12-й бригаді спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України. 23 січня 2024 року воїн отримав важке поранення. Його життя намагались врятувати в госпіталі та сьогодні, 9 лютого, захисник помер. Тарас сам родом із села Залуччя, але навчався та жив у Коломийській громаді. У 2018 році він закінчив ліцей №1 імені Василя Стефаника, а з 2010 року займався спортивною гімнастикою в Коломийській ДЮСШ.

Захисник Попадинець Роман Ігорович 6.11.2000 р.н. житель міста Надвірна, загинув 1 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Іванівське, Бахмутського р-н. Донецької обл.

"Занадто добрий для цього світу, - саме так говорять рідні та близькі про полеглого Героя України, адже коли розпочалося повномасштабне вторгнення Роман не вагаючись повернувся з-за кордону та пішов до лав ЗСУ. Наш відважний захисник завжди наголошував: «Жодного остраху, тільки погляд вперед! І ніяк інакше, ні кроку назад», — так він жив, і нам тепер так треба жити",- написав Зіновій Андрійович.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!