Незаконно перетнули румунсько-український кордон: У Карпатах заблукали туристи з Чехії


Двох громадян Чехії, які блукали українськими Карпатами виявлено вчора у Верховинському районі Івано-Франківської області на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Шибени».

Інформацію про появу поблизу українсько-румунського кордону двох невідомих надали працівники Верховинського національного природного парку. Одна з пошукових груп прикордонників виявила двох заблукалих чоловіків у віддаленому районі українських Карпат, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Як з’ясувалось згодом, туристи з Чехії втратили орієнтування на місцевості та збились з маршруту, внаслідок чого неумисно перетнули державний кордон з Румунії до України. Стомлених чоловіків охоронці кордону доставили до прикордонного підрозділу, надали їжу та можливість зігрітися після сильної зливи.

Однак, як би там не було, іноземці порушили державний кордон, за що прикордонники були змушені притягнути чоловіків до адміністративної відповідальності, згідно з чинним законодавством.

Надалі після рішення суду, чоловіків буде доправлено до одного з пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні, аби останні перетнули його в законному порядку.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!